Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në fshatin Surkish të Podujevës, raporton Llapi.info.

Përveç dëmeve materiale në këtë aksident, sipas dëshmitarëve  nuk ka të lënduar.

Në këtë aksident, sipas disa fotografive të cilat i ka dërguar një banor në Llapi.info, kanë qenë të përfshira një veturë e tipit ‘BMW dhe njëra e tipit ‘Pasat’/Llapi.info