Sot rreth orës 7:30 minuta ka ndodhur një aksident trafiku në fshatin Lupq të Podujevës, njofton Llapi.info.

Sipas një lexuesi të portalit i cili ka dërguar edhe fotografitë, në këtë aksident përveç dëmeve materiale nuk ka pasur të lënduar.

Në këtë aksident sipas lexuesit kanë qenë të përfshira 5 vetura.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është marrë me rastin./Llapi.info