Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 3:30 minuta në fshatin Lluzhan të Podujevës, përkatësisht afër stacionit policor njofton Llapi.info.

Sipas dëshmitarëve të rastit në këtë aksident përveç disa dëmeve materiale nuk ka të lënduar.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke u marr me rastin./Llapi.info.