Tjetër aksident komunikacioni ka ndodhur ne qytetin e Podujevës, më saktësisht në rrugën “Zahir Pajzati” afër stacionit të autobusëve.

Në këtë aksident janë pëfshirë makina e tipit Golf 3 dhe Kombibus, njofton Llapi.info

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton shkakun e aksidentit.