Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në qendër të Podujevës, në rrugën “Zahir Pajaziti”, raporton Llapi.info

Nga ky aksident ku janë përfshrië një minibus dhe një veturë, përveç dëmeve të pakta materiale nuk ka të lënduar.

Policia ka dalë në vendi ne ngjarjes dhe po heton shkakun e aksidentit./Llapi.info