Një aksident  ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të Podujevës në rrugën “Zahir Pajaziti”, raporton Llapi.info

Në këtë aksident janë përfshirë dy makina, meqë rast kanë  mbetur të lënduar dy persona ,lëndimin e tyre  e ka konfirmuar mjeku kujdestar i Emergjencës së Podujevës.

“Po nga aksidenti që ka ndodhur në qendër të Podujevës kanë mbetur dy të lënduar, dhe janë dërguar për Prishtinë” tha mjeku kujdestar për Llapi.info