Një Aksident komunikacioni ka ndodhur rreth orës 14:30,në magjistralen Podujevë-Prishtinë më saktësisht në fshatin Besi,njofton Llapi.info

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, nuk dihet për te lënduar.
Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton shkakun e këtij aksidenti.