Aksident në hyrje të rrugës për Obrançë

Një aksident ka ndodhur sot reth orës 18:10 në hyrje të rrugës për Obrançë të Podujevës  raporton Llapi.info

Perveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po heton shkakun e këtij aksidenti/Llapi.info

 

 


Posted

in

by

Tags: