Sot rreth orës 15:30 në magjistralen Podujevë-Prishtinë në Besi, ka ndodhur një aksident komunikacioni ku janë përfshirë tri vetura, një KEDS-it, një gjip dhe një audi e cila kishte qenë e parkuar, njofton Llapi.info.

Nuk është raportuar për të lëndaur.

VIDEO: