Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmjen e sotme, afër shkollave të mesme në rrugën “Skënderbeu” të Podujevës, raporton Llapi.info

Sipas dëshmitarit i cili edhe i ka dërguar fotografitë për Llapi.info kanë thënë se nga ky aksident nuk ka pasur persona të lënduar.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin./Llapi.info