Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje në Podujevë Ajet Potera i ka falënderuar qytetarët për angazhimin gjatë muajit zgjedhor.

Sipas tij, fitorja është afër dhe ajo do të arrihet ditëve në vazhim.

Më poshtë mund ta lexoni postimin e plotë: