Edhe një femër është raportuar e zhdukur në Podujevë, shkruan Llapi.info.

Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës.

Sipas PK-së, rasti është paraqitur në polici nga babai i saj.

Ky i fundit ka deklaruar se vajza e tij është larguar që dy ditë nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj.

Rasti po vazhdon të hetohet nga organet e rendit./Llapi.info