Mijëra tifozë janë mbledhur në stadiumin e qytetit të Podujevës, për të përcjellë ndeshjen e barazhit mes Ferizajt dhe Lirisë, shkruan Llapi.info.

Ashtu si në fushë, edhe në tribuna po zhvillohet një atmosferë e jashtëzakonshme.

Por, një thirrje i bashkoj të dyja tifozeritë.

“Jo nuk ndahet Mitrovica”, ishte kënga që gjëmoi nga stadiumi që mban emrin “Zahir Pajaziti”.

Më poshtë video: