Një person është lënduar rëndë si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur rreth orës 23:30 në Podujevë, raporton Llapi.info.

Siç ka mësuar Llapi.info, në këtë aksident është përfshirë vetëm një motoçikletë, derisa drejtuesi i kësaj ka mbetur i lënduar.

Ekipet policore dhe ato mjekësore kanë dalë në vendin e ngjarjes për t’u marrë me rastin./Llapi.info.