Dy persona janë arrestuar në rrugën “Gryka e Llapit” në Podujevë pasi kanë rrahur me mjete të forta tre persona tjerë, transmeton Llapi.info

Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.