Policia e Kosovës ka bastisur një shtëpi në fshatin Livadicë të Podujevës, shkruan Llapi.info.

Siç thuhet në raportin ditor të PK-së, gjatë kontrollit janë gjetur dy karikatorë dhe 35 fishekë.

Me vendim të prokurorit, rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

Policia nuk ka dhënë detaje tjera.

 

 

 

 

 

 

/llapi.info/