Ka ndërruar jetë Sabrije Ahmeti Mehani nga Podujeva, shkruan Llapi.info.

Varrimi i saj do të bëhet sot në ora 16:00, në varrezat e fshatit Sfecël.

Lajmi u bë i ditur nga familjarët e së ndjerës.

Njoftimi i plotë:

Të dashur miq dhe familjarë,me pikëllim të thellë ju njoftojmë se sot ka ndërruar jetë nëna jonë e dashur Sabrije (Ahmeti) Mehani.

Varrimi i të ndjerës bëhet sot me datë 29.02.2024 në ora 16:00 në varrezat e fshatit Sfeqël
Të pikëlluara familjet Mehani dhe Ahmeti.