Podujevë, Digjet një shtëpi në Penuh (Video)

Një shtëpi është kapluar nga zjarri mëngjesin e sotëm në fshatin Penuh të Podujevës.

Lexuesit e Indeksonline kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes ku shihet zjarri i madh në shtëpi.

Nuk dihet ende nëse ka viktima ndërsa në vendin e ngjarjes tani ndodhen njësitet përkatëse të policisë dhe zjarrfikësve./Indeksonline/


Posted

in

by

Tags: