Një shtëpi është përfshirë nga flakët në fshatin Bardhosh, raporton Llapi.info.

Sipas dëshmitarëve që kanë dërguar pamje në Llapi.info, në katin përdhese të kësaj shtëpisë gjendet edhe një furrë.

Ekipet policore dhe ato të zjarrfikësve tashmë kanë dalë në vendin e ngjarjes. Nuk raportohet për të lënduar./Llapi.info.

Më poshtë pamjet:

???????????????????????????????????????????