Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa minutash në rrugën Podujevë – Prishtinë, saktësisht në Vranidoll, shkruan Llapi.info.

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura – njëra me targa të Kosovës dhe tjetra të huaj.