Reshje të mëdha të shiut dhe breshërit kanë rënë të hënën pasdite mbi vendin tonë.

Në qytetin e Lipjanit reshjet kanë shkaktuar vërshime në rrugë.

Por, në këtë qytet ka pasur edhe stuhi të fuqishme pamjet e së cilës i sjell “Lipjani News”.

VIDEO