Pas disa humbjesh me radhë, Llapi sot do të kërkoj këndelljen ndaj klubit prizrenas Liria, njofton Llapi.info.

Bardh e kaltrit do të takohen sot në “Zahir Pajaziti” me Lirinë nga ora 13:00  në kuaadër të xhiros së 22- të të Vala Superligës së Kosovës.

Kujtojmë se Llapi dhe Liria kanë pikë të barabarta në tabelë, me nga 44 sosh.

Gjyqtarë të kësaj përballje do të jenë Besfort Kasumi, Driton Preniqi, Selami Haziri dhe Erdall Zasella./Llapi.ionfo