Në rrugën “Hakif Sheholli” në Podujevë, gjatë ditës së djeshme është arrestuar një i dyshuar, njofton Llapi.info

Sipas PK-së, të dyshuarit i janë gjetur dhe konfiskuar një granatë dore dhe tri pushkë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas inicimit të rastit është liruar, kurse rasti vazhdon në procedurë të rregullt, bën të ditur Policia e Kosovës./Llapi.info