Dy persona janë arrestuar dje në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Podujevë, njofton Llapi.info

Të dyshuarve iu është gjetur dhe konfiskuar një sasi e narkotikëve dhe një thikë.

“Rr. “Xhemajl Mustafa”, Podujevë 04.09.2018-13:25. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, pasi që tek të njëjtit është gjetur dhe konfiskuar një sasi e narkotikëve dhe një thikë. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e PK-së./Llapi.info