Talenti nga Podujeva, Bekim Maliqi, ka vazhduar me shkëlqimin e tij në superligën e Shqipërisë.

Shumë gola, asistime dhe triblime u panë nga talenti llapjan në vitin e fundit.

Në videon e mëposhtme mund të shihni një përmbledhje të spektaklit që dha për futbollin shqiptar.