Një gjuajte me armë zjarri ka ndodhur para pak minutash në lagjen ‘Dragodan’ në Prishtinë.

Burimet e Gazetës Insajderi bëjnë të ditur se dy persona kanë hapur zjarr kundrejt njëri-tjetrit, ku si pasojë një persona ka mbetur i plagosur.

Nga pamjet e siguruar nga Gazeta në vendin e ngjarjes shihen patrullat e Policisë së Kosovës dhe autoambulanca.

/Llapi.info