Reshjet e shiut mbrëmë dhe sot kanë bërë që në disa pjesë të ketë përmbytje, shkruan Llapi.info.

Uji, siç ndodh zakonisht, “pushtoi” edhe rrugën Prishtinë – Podujevë, konkretisht tek “Hip Petroli” në fshatin Sekiraçë.

Sipas dëshmitarëve, të cilët kanë dërguar pamje në Llapi.info, nga uji vetura e tipit “Audi” mbeti e bllokuar si rezultat i ujit të shumtë./Llapi.info.

Më poshtë video: