Një shtëpi është djëgur mbrëmjen e së dielës në Podujevë, raporton Indeksonline.

Sipas pamjeve të siguruara nga Indeksonline, në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe zjarrfikësat.

Deri më tani nuk dihen ende shkaqet se si është djegur shtëpia.

Ndërsa ende nuk është bërë e ditur nese ka mbetur ndonjë person të lënduar.

Llapi.info do t’iu mbajë të informuar.

PAMJET:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.