Deputetët e LDK-së, Armend Zemaj dhe Rrezarta Krasniqi e kanë lëshuar mbledhjen e Komisionit Hetimor për Energji, raporton Gazeta Blic.

Zemaj e ka akuzuar deputetin e VV-së Halil Thaçi për hajni!

 

 

Më poshtë mund ta shihni videon e përplasjes së tyre.