Ashtu siç ishte paralajmëruar, greva e pronarëve të autobusëve në Podujevë, ka filluar dhe do të mbahet gjatë tërë ditës së sotme, njofton Llapi.info

Kjo grevë sipas tyre po mbahet si shenjë pakënaqësie për qarkullim të taksive ilegale.

Këtë grevë e kanë konfirmuar edhe Policia, ku që nga orët e hershme të mëngjesit, kanë qëndruar në stacion për të mbajtur rendin./Llapi.info