Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës në Podujevë, raporton Llapi.info.

Sipas raportit ditor të PK-së, i njëjti dyshohet se ka kërcënuar përmes telefonit në grua.

I dyshuari është kapur nga zyrtarët policorë, dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit, i njëjti është dërguar në mbajtje.

 

 

 

 

 

 

 

 

/llapi.info;/