Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave te “Xhamia e Llapit” në Prishtinë, njofton Llapi.info

Në këtë aksident ku janë përfshirë dy vetura, sipas dëshmitarëve, nuk ka persona të lënduar veçse dëme materiale.

Ndërsa, Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin./Llapi.info