Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 12:30 minuta në hekurudhën e rrugës “Ali Ajeti”.

Në aksident kanë qenë të përfshira dy vetura, njëra e tipit Volkswagen Caddy dhe tjera Passat.

Të lënduar në njerëz nuk ka, ndërsa dëme material po.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes./Llapi.info

6677