Aksident i rëndë në Podujevë, motoristi përplaset me një veturë (Video)

Një aksident ka ndodhur rreth orës 15:00 në Podujevë, përkatësisht te “Qershijat”, raporton Llapi.info

Nga ky aksident i ndodhur mes një veture e tipit “Golf 4” dhe një motoristi siç shihet edhe në video ka mbetur i lënduar drejtuesi i motorit.

Lëndimin e tij e ka konfirmuar edhe Qendra Emergjente në Podujevë, ku për Llapi.info tha se i lënduari është nisur menjëherë për Prishtinë në QKUK.


Posted

in

by

Tags: