Një aksident komunikacioni ka ndodhur në rrugën “Skënderbeu” në Podujevë, raporton Llapi.info

Në këtë aksident i ndodhur rreth orës 16:00 , sipas lexuesit të portalit ku edhe ka dërguar fotot, nuk ku të lënduar.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka hetuar rastin./Llapi.info