Një aksident trafiku ka ndodhur sonte në magjistralen Podujevë – Prishtinë, saktësisht në fshatin Penuhë, raporton Gazeta Sinjali.

Sinjalizues të Gazetës Sinjali kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet se në aksident janë përfshirë dy vetura.

Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar dhe as rrethanat se si ka ndodhur aksidenti.

Llapi.info do t’iu mbajë të informuar.