Një aksident trafiku ka ndodhur sot në aksin rrugor Dollc-Klinë.

Një kamion dhe një “Pick UP”, janë përplasur mes vete, transmeton IndeksOnline.

Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar.