Rreth orës 7:00 të ditës së sotme në rrugën Zhur – Prizren, ka ndodhur një aksident me fatalitet.

Në këtë aksident janë përfshi një kamion dhe një veturë Golf IV, me targa të Serbisë, ku si pasojë e këtij aksidenti ka humbur jetën një person, ndërsa dy të tjerë kanë pësuar lëndime të rënda.

Për infomata shtësë do t’ju mbajmë në informim./tvprizreni.net/