Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sonte në fshatin Lupç të Podujevës, raporton Llapi.info.

Në bazë të pamjeve që ka siguruar Llapi.info, shihet se në këtë aksident janë përfshirë dy vetura.

Pos dëmeve të mëdha materiale, siç ka mësuar portali, janë lënduar tre persona.

Ekipet policore dhe ato mjekësore kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Llapi.info do t’iu mbajë të informuar për detaje tjera nga Policia e Kosovës.

Më poshtë pamjet:

 

/Llapi.info