Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur para pak minutave në fshatin Lluzhan të Podujevës, raporton Llapi.info

Në këtë aksident janë përfshirë një kamion dhe një autobus.

Llapi.info ka kontaktuar me Emergjencën e Podujevës dhe ka marrë përgjigje se në këtë aksident ka të lënduar dhe se ata janë nisur për në Prishtinë./Llapi.info/