Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, është operuar në Turqi pasi u diagnostikua me një sëmundje të re.

Këtë lajm e kanë konfirmuar burime të Klankosova.tv pranë aktores, të cilët thanë se operacioni i saj ka shkuar me sukeses dhe se gjendja është e mirë.

Pak ditë më parë, Adriana njoftoi përmes një postimi në Facebook se po përballet sërish me një sëmundje, për të cilën nuk ka dhënë detaje.