Fiton Hajdari nuk do të jetë më pjesë e Llapit.

Lojtari është ndarë me klubin, i cili e ka falënderuar sulmuesin për kontributin e dhënë.

“Përmes këtij postimi, KF Llapi falenderon futbollistin Fiton Hajdari për kontributin dhe kohën sa ishte pjesë e klubit pasi me pajtimin e dy palëve klubi dhe futbollisti kanë ndërprerë bashkëpunimin”, thuhet në njoftimin e klubit./Llapi.info

Fotografia e K.F. Llapi