Një grup marokenësh e rrahin një pronar të një kafiteri në Prishtinë, dërgohet në spital!

Mbrëmë rreth orës 22:00, një grup marokienësh kanë rrahur një person në Prishtinë.

Indeksonline mëson se bëhet fjalë për rrahjen e një pronari të njërës prej kafiterieve në rrugën “Xhorxh Bush”, afër Katedrales.

I lënduari është dërguar në emergjencë dhe gjendet në gjendje të keqe shëndetësore.