Reshjet e shiut dhe borës që kanë filluar nga mesdita në qytetin e Podujevës kanë shkaktuar probleme në qarkullimin e rrugëve.

Këto janë disa nga pamjet që ju sjell Llapi.info

10960689_10203456335704763_1809147742_o

10968603_10203456335184750_1628360944_o

llapi 1