Klubi nga Podujeva, KF Llapi është duke vazhduar me transferime të lojtarëve, njofton Llapi.info

Së fundi, klubi nga “Zahir Pajaziti”, është përforcuar me mesfushorin brazilian, Bruno Arrabal.

Përmes një postimi në Facebook klubi llapjan bën të ditur se Arrabal ka nënshkruar kontratë një vjeçare.

“Bruno Arrabal, 27 vjeç, i lindur më 22.02.1992, është mesfushor defanziv i cili vjen nga Kategoria Superiore, në sezonin e fundit u paraqit në 21 ndeshje për Kamzën”, ka njoftuar klubi./Llapi.info

ZYRTARE: Bruno Arrabal prezantohet tek LlapiPodujevë, 26 qershor 2019 – Pas marrëveshjes së arritur mes KF Llapit dhe…

Gepostet von K.F. Llapi am Donnerstag, 27. Juni 2019