I riu Muhamet Hyseni, nga Podujeva ka imituar në mënyrë fantastike kryetarin e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa.

Muhamet Hyseni është djaloshi 16 vjeçar që e imiton në mënyrë perfekte të parin e LDK’së.

Përveç Isa Mustafës, i riu ka talent që të imitojë edhe Fatmir Sejdiun e Ramush Haradinaj.

Hyseni aktualisht është në klasën e 11 dhe thotë se ëndrra e tij qysh fëmijë është aktrimi.

Mysafiri i veçantë i Wazzup, 16 vjeçari që imiton Isa Mustafën e politikanët tjerë

Mysafiri i veçantë i Wazzup, 16 vjeçari që imiton Isa Mustafën e politikanët tjerë

Gepostet von Klan Kosova am Freitag, 20. Dezember 2019