Një person është arrestuar në fshatin Llapashticë të Podujevës, pasi i njëjti ka kërcënuar tre të tjerë, raporton Llapi.info.

Sipas Policisë së Kosovës, arrestimi i tij është bërë rreth orës 17:00, ndërkohë që i dyshuari ka kërcënuar pas një mosmarrëveshje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje, ka kanosur dy viktimat një mashkull dhe një femër kosovare. Me vendim të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje”, ka thënë Policia e Kosovës./Llapi.info.