Policia jep detaje për aksidentin në Peran të Podujevës

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur rreth orës 13:30 në fshatin Peran të Podujevës, raporton Llapi.info. Sipas pamjeve që ka siguruar Llapi.info, shihet se ne këtë aksident janë përfshirë një veturë dhe një kombi-bus, me ç’rast kanë mbetur të lënduar dy persona. Lajmin për Llapi.info e a … Continue reading Policia jep detaje për aksidentin në Peran të Podujevës