Klubi llapjan do të zbres në stadiumin Gradski Stadion, në kryeqytetin malazez, shkruan Llapi.info.

Ndeshja do të fillojë në ora 20:30 dhe të gjithë ata që dëshirojnë ta shikojnë ndeshjen, këtë mund ta bëjnë ndiqni në kanalin RTCG 2 të Malit të Zi.

Njoftimi i plotë:

NJOFTIM PËR OPINIONIN PUBLIK

💪 Luanët tanë sonte zbresin në fushën e blertë dhe nga ora 20:30 do përballen me Budućnost Podgorica.

🖥 Për të gjithë tifozët e interesuar që nuk do mund të jenë prezent në Gradski Stadion Podgorica, ndeshjen do mund ta ndiqni në kanalin RTCG 2 të Malit të Zi pasi kanalet tona sportive nuk do ta transmetojnë ndeshjen.

Përpara djema, krenaria jonë 🤍💙