Ylli i Superligës së Kosovës, Mendurim Hoti ka qenë protagonist në një përleshje gjatë një ndeshje në turne amator.

Futbollisti i Prishtinës ishte arsyeja që nisi problemi, duke goditur me kokë kundërshtarin e pastaj që eskaloi situata me plot persona që hynë në fushë.

Shkak i këtij sherri edhe transmetimi i finales është ndërprerë dhe faqja e fshiu plotësisht.

Më poshtë mund të shihni momentin: